Masz pytania? Zadzwoń:  +48 509 878 000więcej numerów »
Przystępując do programu lojalnościowego transfer na lotnisko Katowice za 30 zł
Wyniki wyszukiwania

znaleziono 114 ofert(y)
Cirelle**** Hotel SPA&Suite - Włochy - Val di Fassa - Alba di Canazei
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei

8 dni cena od: 1533 PLN

Cirelle**** Hote Apart SPA&Suite - Włochy - Val di Fassa - Alba di Canazei
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei

8 dni cena od: 2004 PLN

Hotel*** Malder z basenem i SPA! 6SKI/7N sb-sb lub nd-sb
Włochy Val Di Fassa Soraga
7 noclegów w H*** w pokoju 2-os. z łazienką; wyżywienie 2 x dziennie (śniadania, obiadokolacje); ubezpieczenie Signal Iduna (NNW i KL, bagaż); codzienne korzystanie z centrum SPA i basenu (niektóre usługi dodatkowo płatne na recepcji)

8 dni cena od: 1764 PLN

Cirelle**** Apartamenty - Włochy - Val di Fassa - Alba di Canazei
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei

8 dni cena od: 1053 PLN

La Roggia Rezydencja
Włochy Val Di Fassa Pera Di Fassa
Cena obejmuje zakwaterowanie. Cena nie obejmuje: sprzątanie końcowe 50 €/apartament 2-pokojowy, 60 €/apartament 3-pokojowy, kaucja100 €, opłata klimatyczna ok. 0,7 €/os./doba, pościel i ręczniki 12 €/zmiana

8 dni cena od: 283 PLN

Stella Montis**** Włochy - Alta Valtellina Freeski Campitello Di Fassa
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie typu HB: śniadania i obiadokolacje z wyborem menu, korzystanie z centrum spa & wellness. Cena nie zawiera: napoi i innych dodatków, zabiegów estetycznych i solarium, opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w wysokości 1,3 eur za osobę za dzień.

8 dni cena od: 1882 PLN

Alpejska linia lotnicza Wrocław Włochy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) BGY WRO
Włochy Val Di Fassa Moena
Przelot samolotem w dwie strony. Transfer w dwie strony mikrobusem do wybranej stacji narciarskiej Val di Sole i z powrotem na lotnisko: Tonale, Pejo, Cogolo di Pejo, Marilleva 900, Pelizzano, Male, Dimaro, Mezzana . Limit bagażu podręcznego: 42x32x25. Bagaż rejestrowany max. 40 kg o wymiarach : wymiary: szerokość 1,499 m, wysokość 1,194 m, długość 1,715 m, i sprzęt sportowy należy przygotować 3 dni wcześniej w celu odbioru ze wskazanego adresu. Bagaż zostanie wydany przy transferze do stacji narciarskiej. Bagaż należy złożyć w drodze powrotnej przy transferze na lotnisko. Bagaż zostanie dostarczony pod wskazany adres 3 dni po powrocie.

8 dni cena od: 755 PLN

Alpejska linia lotnicza Gdańsk Włochy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) BGY GDN
Włochy Val Di Fassa Pozza Di Fassa
Przelot samolotem w dwie strony. Transfer w dwie strony mikrobusem do wybranej stacji narciarskiej i z powrotem na lotnisko np.: Tonale, Pejo, Cogolo di Pejo, Marilleva 900, Pelizzano, Male, Dimaro, Mezzana . Limit bagażu podręcznego: 42x32x25. Bagaż rejestrowany max. 40 kg o wymiarach : wymiary: szerokość 1,499 m, wysokość 1,194 m, długość 1,715 m, i sprzęt sportowy należy przygotować 3 dni wcześniej w celu odbioru ze wskazanego adresu. Bagaż zostanie wydany przy transferze do stacji narciarskiej. Bagaż należy złożyć w drodze powrotnej przy transferze na lotnisko. Bagaż zostanie dostarczony pod wskazany adres 3 dni po powrocie.

5 dni cena od: 30 PLN

Hotel*** Madonnina z basenem i SPA 6SKI/6N; sb-sb
Włochy Val Di Fassa Soraga Di Fassa
6 lub7 noclegów w H*** w pokoju 2-os. z łazienką, wyżywienie 2 x dziennie (śniadania, obiadokolacje), codzienne korzystanie z centrum SPA i basenu

8 dni cena od: 1806 PLN

Des Alpes Condominio
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: wynajem wybranego apartamentu, zużycie wody, prądu i gazu, ubezpieczenie NWKL lub SKI. Cena nie zawiera: obowiązkowego sprzątania końcowego MONO - 40 EUR, BILO- 45 EUR (kuchnia musi być obowiązkowo posprzątana przez klientów inaczej zostanie pobrana podwójna opłata za sprzątanie końcowe), pościeli i ręczników - możliwe wypożyczenie w cenie 15 EUR/os. Kaucja: 150 EUR/apartament

8 dni cena od: 711 PLN

Jan Maria***+ - Włochy - Val di Fassa - Canazei - Sella Ronda
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Cena nie obejmuje: opłaty klimatycznej 1 EUR za dobę za osobę powyżej 14 lat, napoi do obiadokolacji.

8 dni cena od: 1832 PLN

Astoria****
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie: śniadania, lunch, obiadokoolacja. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej płatnej na miejscu.

8 dni cena od: 3537 PLN

Hotel*** Dolce Casa z basenem i SPA 6SKI/7N; nd-nd
Włochy Val Di Fassa Moena
7 noclegów w H*** w pokoju 2-os. z łazienką; wyżywienie 2 x dziennie (śniadania, obiadokolacje); codzienne korzystanie z centrum SPA i basenu

8 dni cena od: 2190 PLN

Medil**** Wellness & Family
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa

8 dni cena od: 2711 PLN

Mater Dei*** Włochy - Alta Valtellina Freeski Pozza Di Fassa
Włochy Val Di Fassa Pozza Di Fassa

8 dni cena od: 1680 PLN

Hotel*** Patrizia z basenem i SPA; 7N/6SKI nd-nd
Włochy Val Di Fassa Moena
7 noclegów w H*** w pokoju 2-os. z łazienką; wyżywienie 2 x dziennie (śniadania, obiadokolacje); opieka pilota-rezydenta; ubezpieczenie Signal Iduna (NNW i KL, bagaż); codzienne korzystanie z centrum SPA i basenu; organizacje zawodów slalomowych i innych atrakcji jak lodowisko, czy wypad na nocny stok „Alloch”

8 dni cena od: 2083 PLN

Salvan*** Włochy - Alta Valtellina Freeski Campitello Di Fassa
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa

8 dni cena od: 2358 PLN

El Tobia Włochy - Alta Valtellina Freeski Pozza Di Fassa
Włochy Val Di Fassa Pozza Di Fassa
Cena zawiera zakwaterowanie, zużycie energii, ogrzewania, wody. Cena nie zawiera końcowego sprzątania apartamentu 40-70 eur, pościeli i ręczników na zamówienie - 20 eur, kaucji płatnej przy zakwaterowaniu: 150 eur, zwrotnej, opłaty klimatycznej płatnej na miejscu.

8 dni cena od: 432 PLN

La Soldanella***+ - Włochy - Val di Fassa - Moena
Włochy Val Di Fassa Moena
W cenie: zakwaterowanie, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje z menu, korzystanie z basenu, sauny, łaźni tureckiej, bezpłatny dojazd do wyciągów lokalnym skibusem, Centrum Fitness Arcobaleno.

8 dni cena od: 1768 PLN

Myosotis Rezydencja***
Włochy Val Di Fassa Mazzin Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie, wymiana pościeli i ręczników, zużycie wody, prądu, gazu, ogrzewania, użytkowanie siłowni i przechowalni sprzętu narciarskiego, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI. Cena nie zawiera: opłaty końcowej za sprzątanie (obowiązkowe: MONO:50 EUR, BILO:60 EUR, kuchnię sprzątają klienci, w przypadku nie posprzątania zostanie naliczona opłata 30 EUR), garaż 6 EUR/samochód/dzień, kaucji 100 EUR użytkowania sauny, spa, solarium.

8 dni cena od: 543 PLN

Kwatera prywatna Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: wynajęcie wybranego apartamentu, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie wody, gazu, prądu, ogrzewania, przechowalnie nart. Cena nie zawiera: Kaucja 200 EUR/apartament, końcowego sprzątania (obowiązkowe) MONO 40 EUR, BILO 45 EUR, TRILO 50 EUR, QUADRI 55 EUR lub 65 EUR, wymiana pościeli i ręczników 18 EUR, łóżeczko dla dziecka 40 EUR/ tydzień, oraz inne usługi, których nie wyszczególniono.

8 dni cena od: 1036 PLN

Laste*** Rezydencja - Włochy - Val di Fassa - Moena
Włochy Val Di Fassa Moena
Cena zawiera: zakwaterowanie i końcowe sprzątanie apartamentu, o ile jest czysty lub opłata za sprzątanie 70 eur. Cena nie zawiera: pościeli i ręczników 15 eur za osobę lub własne, opłaty klimatycznej 0,70 eur za dzień za osobę powyżej 14 lat. Dzieci do 2 lat pakiet niemowlaka 100 eur/tydzień (łóżeczko, wanienka, stół do przewijania), apartament z zadaszonym tarasem dopłata 70 eur/za tydzień, zwierzę 80 eur za tydzień, pralnia 15 eur za osobę, zmiana pościeli i ręczników extra 25 eur. Centrum wellness - pierwsze wejście gratis, pozostałe dodatkowo płatne.

8 dni cena od: 615 PLN

Alpejska linia lotnicza Katowice BGY2 Włochy z transferem do hotelu i transferem bagażu (40kg) z Pol KTW
Włochy Val Di Fassa Canazei
Przelot samolotem w dwie strony. Transfer w dwie strony mikrobusem do wybranej stacji narciarskiej we Włoszech według oferty: Val di Sole, Val di Fiemme, Val di Fassa, Alta Valtellina, Południowy Tyrol, Dolina Aosty, Dolina Mleczna - ponad 60 stacji narciarskich we Włoszech. Limit bagażu podręcznego: 42x32x25. Bagaż max. 40 kg o wymiarach : wymiary: szerokość 1,499 m, wysokość 1,194 m, długość 1,715 m, i sprzęt sportowy należy przygotować 3 dni wcześniej w celu odbioru ze wskazanego adresu. Bagaż zostanie wydany przy transferze do stacji narciarskiej. Bagaż należy złożyć w drodze powrotnej przy transferze na lotnisko. Bagaż zostanie dostarczony pod wskazany adres 3 dni po powrocie.

8 dni cena od: 624 PLN

La Zondra Rezydencja
Włochy Val Di Fassa Pera Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie, zużycie energii elektrycznej, ogrzewanie, wodę zimną i ciepłą. Cena nie zawiera: pościeli i ręczników 20 eur, końcowego sprzątania 40 eur/bilo, 50 eur /trilo,60 eur/quadrilo, opłaty klimatycznej za dzień 0,7 eur płatnej za osoby powyżej 14 lat.

8 dni cena od: 368 PLN

Park Hotel Avisio***
Włochy Val Di Fassa Soraga Di Fassa
Cena obejmuje: zakwaterowanie w hotelu, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, wyżywienie: śniadanie, obiad i obiadokolację, dostęp do: sauny, sali gimnastycznej, pokoju gier, gala sylwestrowa. Cena nie obejmuje: napoji do obiadokolacji, dostęp do solarium UVA oraz innych usług które nie zostały wyszczególnione

8 dni cena od: 1739 PLN

Garni Aritz****
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa

8 dni cena od: PLN

Apartamenty w Val di Fassa! 6N/7SKI sb-sb
Włochy Val Di Fassa Pozza Di Fassa
7 noclegów w apartamencie z łazienką; prąd, woda, ogrzewanie

8 dni cena od: 659 PLN

La Mason de Mary
Włochy Val Di Fassa Pozza Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie w formie śniadań. Możliwość dokupienia na miejscu obiadokolacji w pobliskiej restauracji w cenie 14 eur za obiad w pakiecie tygodniowym

8 dni cena od: 884 PLN

Picol Paradis Apartamenty
Włochy Val Di Fassa Fontanazzo Di Canazei
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Pościel i ręczniki nie są zawarte w cenie. Należy zabrać własne lub możliwość wypożyczenia na miejscu za opłatą 18 EUR za osobę. Obowiązkowo płatne na miejscu: Sprzątanie końcowe – 60 EUR / apartament bilo, 70 EUR / apartament trilo, 100 EUR / apartament 8 osobowy, Kaucja – 150 EUR za apartament, Opłata klimatyczna - ok. 0,70 EUR za osobę od 14 lat za dzień; prąd, woda, ogrzewanie – 10 EUR za osobę za pobyt. Ważna informacja: zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 16.00-18.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 18.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 18.00. W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia. Wykwaterowanie najpóźniej do godziny 10.00.

8 dni cena od: 798 PLN

Kwatery prywatne w Pozza di Fassa
Włochy Val Di Fassa Pozza Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie. Cena nie zawiera: wyżywienia, opłaty za końcowe sprzątanie, kaucji zwrotnej, pościeli.

8 dni cena od: 474 PLN

Skibus Val di Fassa & Alta Badia - przejazd na narty w dwie strony (Włochy)
Włochy Val Di Fassa Vigo Di Fassa
Cena zawiera: transport busem (klimatyzacja) lub autokarem (klimatyzacja,TV, DVD). Wyjazd z Włoch w soboty. Godziny ustalane telefonicznie 48 godzin przed wyjazdem.

10 dni cena od: 392 PLN

Adria*** - Włochy - Val di Fassa - Alba di Canazei
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei

8 dni cena od: 1945 PLN

Adler Club Residence*** - Włochy - Val di Fassa - Moena
Włochy Val Di Fassa Moena
Cena obejmuje: zakwaterowanie, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, dostęp do mini clubu, basenu, wellness centre. Cena nie obejmuje: karty klubowej, garażu 10 EUR/ za noc, zwrotnej kaucji 200 EUR oraz innych usług które nie zostały wyszczególnione.

8 dni cena od: 855 PLN

Ski safari Alpejska Przygoda Hintertux - Pitztal - Stubai - Val di Fassa - Madonna di Campiglio
Włochy Val Di Fassa Val Di Fassa
Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelach ***, wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje, karnet narciarski, ubezpieczenie NW KL SKI, opiekę pilota, transport do wyciągów

10 dni cena od: 2600 PLN

Malder***
Włochy Val Di Fassa Soraga

8 dni cena od: 211 PLN

Alpenrose Hotel ***
Włochy Val Di Fassa Mazzin Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, wyżywienie HB śniadania i obiadokolacja Cena nie obejmuje: napoji do obiadokolacji, dostępu do Wellness Centre sauny, tureckiej łaźni 12EUR/osona, oraz innych usług, które nie zostały wyszczególnione.

8 dni cena od: 1213 PLN

Alpenrose Hotel ***
Włochy Val Di Fassa Mazzin Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, wyżywienie HB (śniadanie, obiadokolacja), ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI. Cena nie zawiera: napoi, korzystanie z Centrum Wellness 12 EUR/osoba, oraz wszystkie usługi, które nie zostały ujęte w programie.

8 dni cena od: 1221 PLN

Alba Di Canazei Various Apartaments
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: wynajem apartamentu, zużycie prądu, gazu wody, ogrzewania, podatki. Cena nie zawiera: Końcowego sprzątania (obowiązkowe: 35Euro-60Euro/apartament w zależności od typu), zmiany pościeli (13Euro/zmiana), kołyska dla dziecka (35Euro/tydzień), wynajmu garażu (6Euro-7Euro/dzień), kaucji (100Euro-200Euro/apartament w zależności od typu).

8 dni cena od: 595 PLN

Various Apartaments Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: wynajem apartamentu, zużycie prądu, gazu wody, ogrzewania, podatki. Cena nie zawiera: Końcowego sprzątania (obowiązkowe: 35Euro-60Euro/apartament w zależności od typu), zmiany pościeli (13Euro/zmiana), kołyska dla dziecka (35Euro/tydzień), wynajmu garażu (6Euro-7Euro/dzień), kaucji (100Euro-200Euro/apartament w zależności od typu).

8 dni cena od: 695 PLN

Club Al Sole Rezydencja***
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera:wynajem wybranego apartamentu, korzystanie z cennrum wellness i fitness, przechowalnia sprzetu zimowego,minklub dla dzieci od 3 do 10 lat. Cena nie zawiera: karte klubową Princess (obowiązkowo) - 35 EUR/os.dorosła, 20 EUR 3-10 lat, bezpłatnie dla dzieci do 3 lat, garaż 10 EUR/auto/dzień, w okresie 22.12.13-06.01.14, oraz 08.02.14-08.03.14, wszystko co nieujęte w programie, kaucja - 200 EUR/apartament.

8 dni cena od: 1069 PLN

Casa Canazei Apartamenty
Włochy Val Di Fassa Alba
Zawarte w cenie:Zakwaterowanie, woda, prąd, gaz, ogrzewanie, pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe (aneks kuchenny w gestii klientów), garaż (1 miejsce na apartament), Wifi na recepcji, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Obowiązkowo płatne na miejscu: Kaucja - 150 EUR / apartament, Opłata klimatyczna. Opcjonalnie płatne na miejscu: Sauna - 5 EUR / osoba/ wejście, Pralka - 2,50 EUR / sesja, Suszarka - 2,50 EUR / sesja.

8 dni cena od: 843 PLN

Elba Apartamenty
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Pościel i ręczniki nie są zawarte w cenie. Należy zabrać własne lub możliwość wypożyczenia na miejscu za opłatą 18 EUR za osobę. Obowiązkowo płatne na miejscu: Sprzątanie końcowe – 80 EUR za apartament, Kaucja – 150 EUR za apartament, Opłata klimatyczna - ok. 0,70 EUR za osobę od 14 lat za dzień, Prąd, woda, ogrzewanie – 10 EUR za osobę za pobyt Opcjonalnie płatne na miejscu: Pościel i ręczniki – 18 EUR za osobę lub należy zabrać własne. Ważna informacja: zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 16.00-18.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 18.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 18.00. W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia. Wykwaterowanie najpóźniej do godziny 10.00.

8 dni cena od: 732 PLN

Stella Alpina Apartamenty
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Pościel i ręczniki nie są zawarte w cenie. Należy zabrać własne lub możliwość wypożyczenia na miejscu za opłatą 18 EUR za osobę. Obowiązkowo płatne na miejscu: Sprzątanie końcowe – 60 EUR / apartament, Kaucja – 150 EUR za apartament, Opłata klimatyczna - ok. 0,70 EUR za osobę od 14 lat za dzień; prąd, woda, ogrzewanie – 10 EUR za osobę za pobyt. Ważna informacja: zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 16.00-18.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 18.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 18.00. W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia. Wykwaterowanie najpóźniej do godziny 10.00.

8 dni cena od: 798 PLN

Adler Rezydencja
Włochy Val Di Fassa Moena
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, narciarnia, korzystanie z Wellness (basen kryty, basen dla dzieci, łaźnia, sauna, strefa relaksu), ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Obowiązkowo płatne w biurze: Karta klubowa Princess - 22 EUR / apart. 4 os. / dzień lub 30 EUR / apart. 4-7 os. / dzień - zawiera: pościel w dniu przyjazdu, szlafroki dla osób dorosłych, ręczniki kuchenne, zużycie prądu, wody, ogrzewania, Sat TV, sprzątanie końcowe (za wyjątkiem aneksu kuchennego oraz segregacji śmieci). Obowiązkowo płatne na miejscu: Kaucja - 200 EUR za apartament, Opłata klimatyczna (jeśli wymagana), Sprzątanie aneksu kuchennego (w przypadku nie posprzątania przez gości) - 30 EUR, Segregacja śmieci - jeżeli nie będzie dokonana przez gości Opcjonalnie płatne na miejscu: Garaż (na zapytanie) - 10 EUR za dzień, Parking (na zapytanie) - 5 EUR za dzień

8 dni cena od: 989 PLN

Affittanze Mazzin Apartamenty
Włochy Val Di Fassa Mazzin
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, elektryczności, opłatę klimatyczną Cena nie zawiera: opłaty końcowego sprzątania, pościeli i ręczników.

8 dni cena od: 674 PLN

Lausa Casa Włochy - Alta Valtellina Freeski Mazzin
Włochy Val Di Fassa Mazzin
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, elektryczności, opłatę klimatyczną Cena nie zawiera: opłaty końcowego sprzątania 30-50 EUR w zależności od apartamentu, pościeli i ręczników

8 dni cena od: 524 PLN

Villagio Ladino Mazzin
Włochy Val Di Fassa Mazzin
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, elektryczności, opłatę klimatyczną Cena nie zawiera: opłaty końcowego sprzątania 30-50 EUR w zależności od apartamentu, pościeli i ręczników

8 dni cena od: 505 PLN

Hotel Club Al Sole pokoje typu Standart
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: - wynajem wybranego apartamentu - korzystanie z cennrum wellness i fitness - przechowalnia sprzetu zimowego - minklub dla dzieci - 3-10 lat - udogodnienia dla dzieci do lat 3 - łóżeczka, krzesełka, podgrzewacz do butelek (na prośbę przy rezerwacji) Cena nie zawiera: - karta klubową Princess (obowiązkowo) - 35 EUR/os.dorosła, 20 EUR 3-9 lat, bezpłatnie dla dzieci do 3 lat, - garaż 10 EUR/auto/noc, 15 EUR w okresie 26.12-09.01, - wszystko co nieujęte w programie - kaucja - 200 eur/apt.

8 dni cena od: 1514 PLN

Hotel Club Al Sole pokoje typu Family Suite
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: - wynajem wybranego apartamentu - korzystanie z cennrum wellness i fitness - przechowalnia sprzetu zimowego - minklub dla dzieci - 3-10 lat - udogodnienia dla dzieci do lat 3 - łóżeczka, krzesełka, podgrzewacz do butelek (na prośbę przy rezerwacji) Cena nie zawiera: - karta klubową Princess (obowiązkowo) - 35 EUR/os.dorosła, 20 EUR 3-9 lat, bezpłatnie dla dzieci do 3 lat, - garaż 10 EUR/auto/noc, 15 EUR w okresie 26.12-09.01, - wszystko co nieujęte w programie - kaucja - 200 eur/apt.

8 dni cena od: 1964 PLN

Aritz**** Garni Włochy - Alta Valtellina Freeski Campitello Di Fassa
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
Cena zawiera zakwaterowanie w wybranym apartamencie, serwis HB (śniadanie i obiadokolacja), korzystanie z centrum zdrowia oraz ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI. Cena nie zawiera posiadania mikrofalówki (dostępna tylko w pokoju typu SUITE) 42 EUR a tydzień, wejścia do centrum wellness 10 EUR za osobę za sesję, łóżeczka dla dziecka (dostepne tylko w pokoju typu SUITE) 56 EUR za tydzień, obiadu w restauracji 19/24 EUR za osobę za dzień oraz innych usług, które nie zostały wyszczególnione.

8 dni cena od: 29 PLN

Family Hotel La Grotta****
Włochy Val Di Fassa Vigo Di Fassa
Cena obejmuje: zakwaterowanie w hotelu, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, wyżywienie: śniadanie i obiadokolację, gale sylwestrową, dostęp do wellness-centre, mini clubu. Cena nie obejmuje: napoji do obiadokolacji, dostępu do salonu masażu, solarium UVA, narciarni, zjazdów narciarskich z instruktorem oraz innych usług które nie zostały wymienione.

8 dni cena od: 2090 PLN

Adler Hotel
Włochy Val Di Fassa Moena
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, śniadania, Internet, korzystanie z Wellness (basen kryty, łaźnia parowa, sauna fińska, strefa relaksu), ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Obowiązkowo płatne na miejscu: Opłata klimatyczna - jeśli wymagana. Opcjonalnie płatne na miejscu: Garaż (na zapytanie) - 10 EUR za dzień, Parking (na zapytanie) - 5 EUR za dzień.

8 dni cena od: 1606 PLN

Cesa Sot Bosc Mazzin
Włochy Val Di Fassa Mazzin
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, elektryczności, opłatę klimatyczną Cena nie zawiera: opłaty końcowego sprzątania 30-50 EUR w zależności od apartamentu, pościeli i ręczników

8 dni cena od: 524 PLN

Contrin Residence Włochy - Alta Valtellina Freeski Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena obejmuje: 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie wody, gazu, elektryczności, ogrzewania, wymiana pościeli i ręczników, końcowe sprzątanie apartamentu (posprzątanie aneksu kuchennego należy do obowiązku klientów - w przeciwnym razie zostanie pobrana opłata 55 EUR), pokój gier. Cena nie obejmuje: wypożyczenia łóżeczka dla dziecka 56 EUR/ za tydzień, garażu 63 EUR/ za tydzień - musi być zarezerwowane wcześniej, kuchenki mikrofalowej 35 EUR/ za tydzień, oraz innych usług,które nie zostały wyszczególnione.

8 dni cena od: 813 PLN

Casa Jori/Ciampac - Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, pościel, TV/sat, skibus. Cena nie zawiera: 40Euro - ogrzewanie, światło, ciepła woda, gaz oraz końcowe sprzątanie. Kaucja 150Euro/apartament.

8 dni cena od: 556 PLN

Skibus Trentino - przejazd w dwie strony (Włochy)
Włochy Val Di Fassa Mazzin
Cena zawiera: transport busem (klimatyzacja) lub autokarem (klimatyzacja,TV, DVD). Wyjazd z Włoch w soboty godziny ustalane telefonicznie 48 godzin przed wyjazdem.

10 dni cena od: 520 PLN

Casa Canazei*** Residence
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena obejmuje: 7 noclegów, zużycie wody, prądu, gazu, pościel, ręczniki, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, garaż (1 miejsce na apartament), końcowe sprzątanie (aneks kuchenny musi być posprzątany przez klientów). Cena nie obejmuje: wstępu do sauny 5 EUR/os, solarium UVA 5 EUR/os, pralni 6 EUR/żeton oraz innych usług, które nie zostały wyszczególnione. Kaucja zwrotna za apartament: 155 EUR.

8 dni cena od: 546 PLN

Azola Club*** Włochy - Alta Valtellina Freeski Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera zakwaterowanie w wybranym pokoju, serwis HB (śniadanie i obiadokolacja) oraz ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI. Cena nie zawiera napojów do obiadokolacji oraz innych usług, które nie zostały wyszczególnione.

8 dni cena od: 1739 PLN

Narty we Włoszech! Val di Fassa, Mazzin di Fassa, Hotel Alpenrose***, wyżywienie HB
Włochy Val Di Fassa Mazzin Di Fassa
Narty w Val di Fassa Hotel Alpenrose *** we Włoszech - dojazd własny

8 dni cena od: 1750 PLN

Sass Pordoi Apartamenty
Włochy Val Di Fassa Mazzin Di Fassa
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Pościel i ręczniki nie są zawarte w cenie. Należy zabrać własne lub możliwość wypożyczenia na miejscu za opłatą 18 EUR za osobę. Obowiązkowo płatne na miejscu: Sprzątanie końcowe – 60 EUR / apartament, Kaucja – 150 EUR za apartament, Opłata klimatyczna -ok. 0,70 EUR za osobę od 14 lat za dzień; prąd, woda, ogrzewanie – 10 EUR za osobę za pobyt. Ważna informacja: zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 16.00-18.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 18.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 18.00. W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia. Wykwaterowanie najpóźniej do godziny 10.00.

8 dni cena od: 798 PLN

Case Fontanelle Alba Fal di Fassa Rezydencja
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, światła, gazu, ogrzewanie, opłata klimatyczna Cena nie zawiera: opłaty za sprzątanie końcowe apt. 1 pokojowy 35 EUR, apt. 3 pokojowy 50EUR, pościeli i ręczników (12EUR za osobę)

8 dni cena od: 747 PLN

Cesa Fraines Alba Val di Fassa Rezydencja
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, światła, gazu, ogrzewanie, opłata klimatyczna Cena nie zawiera: opłaty za sprzątanie końcowe : apt. 1 pokojowy 35 EUR apt. 2 pokojowy 40 EUR, pościeli i ręczników (12EUR za osobę)

8 dni cena od: 616 PLN

Ciampac Alba Fal di Fassa Rezydencja Condominio
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, światła, gazu, ogrzewanie, opłata klimatyczna Cena nie zawiera: opłaty za sprzątanie końcowe : apt. 2 pokojowy 40 EUR, pościeli i ręczników (12EUR za osobę)

8 dni cena od: 616 PLN

Hotel Regina Fassa***
Włochy Val Di Fassa Mazzin Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką, telefonem, TV satelitarną, ubezpieczenie NW KL lub NW KL SKI, wyżywienie HB (śniadania w formie bufetu, obiadokolacje), napoje do posiłków, kartę klubową, kartę klubową Mini dla dzieci. Cena nie zawiera: Napoi innych niż wymienione powyżej oraz innych dodatków,

8 dni cena od: 3253 PLN

Princess Aparthotel
Włochy Val Di Fassa Canazei
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, pościel, sprzątanie końcowe, basen, sauna, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Obowiązkowo płatne na miejscu: Kaucja - 150 EUR /apartament, Opłata klimatyczna- ok. 1 EUR za osobę za dzień; 0,50 EUR za dziecko 8-14 lat za dzień, Dostawka dla dziecka do 2 lat - 70 EUR / tydzień (należy zgłaszać przy rezerwacji). Opcjonalnie płatne na miejscu: Garaż (5 EUR / dzień - należy wcześniej rezerwować), Internet (ok. 15 EUR/ tydzień).

8 dni cena od: 1196 PLN

Marmolada Apartamenty
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Pościel i ręczniki nie są zawarte w cenie. Należy zabrać własne lub możliwość wypożyczenia na miejscu za opłatą 18 EUR za osobę. Obowiązkowo płatne na miejscu: Sprzątanie końcowe – 70 EUR za apartament, Kaucja – 150 EUR za apartament, Opłata klimatyczna - ok. 0,70 EUR za osobę od 14 lat za dzień; prąd, woda, ogrzewanie – 10 EUR za osobę za pobyt. Ważna informacja: zakwaterowanie następuje w soboty w godzinach 16.00-18.00 w agencji turystycznej (czynna tylko do godziny 18.00). W razie planowanego późniejszego przyjazdu należy obowiązkowo powiadomić agencję przed godziną 18.00. W razie nie powiadomienia agencji o późniejszym przybyciu klucze do apartamentu zostaną przekazane następnego dnia. Wykwaterowanie najpóźniej do godziny 10.00.

8 dni cena od: 732 PLN

Enrosadira Alba Val di Fassa Rezydencja Condominio
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, światła, gazu, ogrzewanie, opłata klimatyczna Cena nie zawiera: opłaty za sprzątanie końcowe :apt. 1 pokojowy 35EUR, apt. 2pokojowy 40EUR, apt. 3 pokojowy 50EUR, apt.4 pokojowy 55EUR, pościeli i ręczników (12EUR za osobę)

8 dni cena od: 595 PLN

Casa Canazei Rezydencja***
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, zużycie wody, prądu, ogrzewanie, opłaty, cotygodniową zmianę pościeli i ręczników, garaż (1 samochód/apartament), końcowe sprzątanie (kuchnię sprzątają klienci). Cena nie zawiera: sauny 5 EUR/wejście, pralni 6 EUR/żeton, kaucji (155 EUR).

8 dni cena od: 716 PLN

Garni Aritz ****
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
W cenie: zakwaterowanie, śniadania z bufetu, garaż, korzystanie z centrum zdrowia (za wyjątkiem kąpieli spa - whirlpool). Cena nie zawiera: mikrofalówki (tylko w Suite - 36 EUR/tydzień - musi być wcześniej zamówiona), kąpiele spa (10 EUR/wejście), kolacja w restauracji Garni - 18-35 Euro.

8 dni cena od: 0 PLN

Apartamenty w Penia Di Canzei pokoje Mono
Włochy Val Di Fassa Penia Di Canazei
Cena obejmuje: Zakwaterowanie w obiekcie, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie prądu, gazu, wody. Cena nie obejmuje: Końcowego sprzątania apartamentów:40 EUR/ MONO, BILO 45 EUR, TRILO 50 EUR, łóżeczko dla dziecka 40 EUR/ za tydzień, kaucja za apartament 150 EUR oraz inne usługi które nie zostay wyszczególnione.

8 dni cena od: 571 PLN

VAL DI FIEMME HOTEL** JACKPOT ZE SKIPASEM - SPECJALNE ATRAKCJE
Włochy Val Di Fassa Panchia
zakwaterowanie, śniadanie i obiadokolacje, drink przywitalny, wyżywienie tradycyjne z specjałami regionu Trentino, atrakcje dla osób niejeżdzących na nartach, 6-dniowy karnet narciarski Fiemme Obereggen (150 km tras narciarskich), skibus, szkoła narciarska (12-godzinny kurs dla grup) od poniedziałku do piątku, 1 wstęp na nocny wyciąg narciarski w Obereggen, zjazd egzaminacyjny na koniec kursu narciarskiego z asystą i pomiarem czasu, wolny wstęp na lodowisko, wolny wstęp na basn w Cavalese

8 dni cena od: 1861 PLN

VAL DI FIEMME HOTEL*** JACKPOT ZE SKIPASEM - SPECJALNE ATRAKCJE
Włochy Val Di Fassa Panchia
zakwaterowanie, śniadanie i obiadokolacje, drink przywitalny, wyżywienie tradycyjne z specjałami regionu Trentino, atrakcje dla osób niejeżdzących na nartach, 6-dniowy karnet narciarski Fiemme Obereggen (150 km tras narciarskich), skibus, szkoła narciarska (12-godzinny kurs dla grup) od poniedziałku do piątku, 1 wstęp na nocny wyciąg narciarski w Obereggen, zjazd egzaminacyjny na koniec kursu narciarskiego z asystą i pomiarem czasu, wolny wstęp na lodowisko, wolny wstęp na basn w Cavalese

8 dni cena od: 1924 PLN

VAL DI FIEMME HOTEL***+ JACKPOT ZE SKIPASEM - SPECJALNE ATRAKCJE
Włochy Val Di Fassa Panchia
zakwaterowanie, śniadanie i obiadokolacje, drink przywitalny, wyżywienie tradycyjne z specjałami regionu Trentino, atrakcje dla osób niejeżdzących na nartach, 6-dniowy karnet narciarski Fiemme Obereggen (150 km tras narciarskich), skibus, szkoła narciarska (12-godzinny kurs dla grup) od poniedziałku do piątku, 1 wstęp na nocny wyciąg narciarski w Obereggen, zjazd egzaminacyjny na koniec kursu narciarskiego z asystą i pomiarem czasu, wolny wstęp na lodowisko, wolny wstęp na basn w Cavalese

8 dni cena od: 1987 PLN

VAL DI FIEMME HOTEL** JACKPOT ZE SKIPASEM - SPECJALNE ATRAKCJE
Włochy Val Di Fassa Panchia
zakwaterowanie, śniadanie i obiadokolacje, drink przywitalny, wyżywienie tradycyjne z specjałami regionu Trentino, atrakcje dla osób niejeżdzących na nartach, 6-dniowy karnet narciarski Fiemme Obereggen (150 km tras narciarskich), skibus, szkoła narciarska (12-godzinny kurs dla grup) od poniedziałku do piątku, 1 wstęp na nocny wyciąg narciarski w Obereggen, zjazd egzaminacyjny na koniec kursu narciarskiego z asystą i pomiarem czasu, wolny wstęp na lodowisko, wolny wstęp na basn w Cavalese

8 dni cena od: 2493 PLN

Casa Canazei *** Residence
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
- wynajęcie apartamentu - zuzycie wody, energii elektrycznej, ogrzewania , taxa klimatyczna - pościel i ręczniki z cotygodniową wymianą - kolorowy telewizor - garaż ( 1 auto na apartament) - końcowe sprzątanie 9 z wyjątkiem kuchni która musi byc posprzątana przez gości)

8 dni cena od: 808 PLN

Ombretta Hotel **
Włochy Val Di Fassa Soraga Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, 7 noclegów, wyżywienie śniadania i obiadokolację, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI. Cena nie zawiera: napoji, dostępu do Internetu, pełnegi wyżywienia 9 EUR/osoba/dzień, wszystkie usługi, które nie zostały wyszczególnione w programie.

8 dni cena od: 1263 PLN

Residence Myosotis*** pokoje typu Mono
Włochy Val Di Fassa Mazzin
Cena obejmuje: zakwaterowanie, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, dostęp do narciarni oraz sali gimnastycznej. Cena nie obejmuje: końcowego sprzątania, wymiany pościeli, wyżywienia HB, dostępu do sauny, soa, solarium UVA, pokoju gier, bilarda, mini clubu, garażu, zwrotnej kaucji 100 EUR,skibusa oraz innych usług, które nie zostały wyszczególnione.

8 dni cena od: 657 PLN

Nuccia Condomino Rezydencja - Włochy - Val di Fassa - Moena
Włochy Val Di Fassa Moena
Cena zawiera: zakwaterowanie w wybranym apartamencie, ubezpieczenie NWKL. Cena nie zawiera: sprzątania końcowego 45 EUR/apartament, kaucji zwrotnej 150 EUR/apartament, pościeli, ręcników, ściereczek, ubezpieczenia NWKL SKI.

8 dni cena od: 810 PLN

Cristallo*** Włochy - Alta Valtellina Freeski Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju DBL, wyżywienie wg. opcji, korzystanie z sauny, fitness studio, specjalną kolację "trentino", mini club, wycieczki, ubezpieczenie.

8 dni cena od: 653 PLN

Club Al Sole ***
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: - wynajem wybranego apartamentu - korzystanie z cennrum wellness i fitness - przechowalnia sprzetu zimowego - minklub dla dzieci - 3-10 lat - udogodnienia dla dzieci do lat 3 - łóżeczka, krzesełka, podgrzewacz do butelek (na prośbę przy rezerwacji) Cena nie zawiera: - karta klubową Princess (obowiązkowo) - 35 EUR/os.dorosła, 20 EUR 3-9 lat, bezpłatnie dla dzieci do 3 lat, - garaż 10 EUR/auto/noc, 15 EUR w okresie 26.12-09.01, - wszystko co nieujęte w programie - kaucja - 200 eur/apt.

8 dni cena od: 834 PLN

Casa Borest Campestrin
Włochy Val Di Fassa Campestrin Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, elektryczności, opłatę klimatyczną Cena nie zawiera: opłaty końcowego sprzątania 30-50 EUR w zależności od apartamentu, pościeli i ręczników

8 dni cena od: 536 PLN

TEST
Włochy Val Di Fassa Soraga Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, wyżywienie H.B. (śniadanie, obiadokolacja), korzystanie z sauny, siłowni, sali zabaw, sali telewizyjnej, bal sylwestrowy. Cena nie zawiera: napoi i innych dodatków, zabiegów pielęgnacyjnych.

8 dni cena od: 3364 PLN

Hotel Ski Club Regina e Fassa ***
Włochy Val Di Fassa Mazzin Di Fassa
Zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym Wyżywienie H.B. (bogaty wybór posiłków), Taksę klimatyczną,

8 dni cena od: 1650 PLN

Marmolada Condominio
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie wg. opcji, ubezpieczenie NWKLSKI

8 dni cena od: 604 PLN

Rezydencja Casa Minach Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, elektryczności, opłatę klimatyczną Cena nie zawiera: opłaty końcowego sprzątania 40 EUR w zależności od apartamentu, pościeli i ręczników

8 dni cena od: 1280 PLN

Val di Fassa a - wczasy narciarskie - Moena, 10 dni autokarem
Włochy Val Di Fassa Moena
Cena zawiera: ubezpieczenie, transport autokarem LUX, wyżywienie 2 razy dziennie, noclegi w hotelu***, transfery do ustalonych stacji narciarskich Cena nie zawiera: napojów do obiadokolacji, karnetu narciarskiego

10 dni cena od: 2190 PLN

Marmolada Condominio Włochy - Alta Valtellina Freeski Alba di Canazei
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, światła, gazu, ogrzewanie, opłata klimatyczna Cena nie zawiera: opłaty za sprzątanie końcowe : apt. 1 pokojowy 35 EUR apt. 2 pokojowy 40 EUR, pościeli i ręczników (12EUR za osobę)

8 dni cena od: 595 PLN

Al Parco Condominio Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, zużycie wody, elektryczności, opłatę klimatyczną Cena nie zawiera: opłaty końcowego sprzątania 40 EUR/apart, pościeli i ręczników, kaucji zwrotnej 150EUR

8 dni cena od: 538 PLN

Aparthotel Princess *** Penia/Canazei
Włochy Val Di Fassa Penia Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, korzystanie z energii, wody, pościel oraz ręczniki, końcowe sprzątanie (oprócz aneksu kuchennego). Dodatkowo płatny garaż - 40 EUR/tydz. Kaucja za apartament obowiązkowa - 150 EUR.

8 dni cena od: 535 PLN

Hotel Europa *** Pera di Fassa
Włochy Val Di Fassa Pera Di Fassa
Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL NW, wyżywienie 2 x dziennie

8 dni cena od: 2667 PLN

Lideale*** Włochy - Alta Valtellina Freeski Moena
Włochy Val Di Fassa Moena
zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju, wyżywienie H.B. , gala noworoczna.

8 dni cena od: 1133 PLN

Arnika*** - Włochy - Val di Fassa - Moena
Włochy Val Di Fassa Moena
Cena zawiera: zakwaterowanie, wstęp na basen oraz korzystanie z basenu, łaźni tureckiej, sauny, a także miejsce w garażu

8 dni cena od: 6147 PLN

Grohmann*** Włochy - Alta Valtellina Freeski Campitello Di Fassa
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
Cena obejmuje: 7 noclegów w wybranym pokoju, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie KL NNW lub KL NNW SKI. Cena nie obejmuje: napoi do obiadokolacji.

8 dni cena od: 2105 PLN

Various Apartaments Mazzin di Fassa
Włochy Val Di Fassa Mazzin Di Fassa
Cena zawiera: wypożyczenie apartamentu na tydzień, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie wody, gazu, prądu, ogrzewanie oraz korzystanie z narciarni. Cena nie zawiera: kaucja za apartament 150 EUR, końcowego sprzątania apartamentu (obowiązkowe) MONO 40 EUR, BILO 45 EUR, TRILO 50 EUR, QUADRI 65 EUR. Pościel i ręczniki 15 EUR, łóżeczko dla dziecka 40 EUR za tydzień. Inne usługi, których nie wyszczególniono.

8 dni cena od: 739 PLN

Residence Myosotis*** pokoje typu Bilo
Włochy Val Di Fassa Mazzin
Cena obejmuje: 7 noclegów w apartamencie, pościel i ręczniki, zużycie wody, prądu gazu, ogrzewanie, korzystanie z narciarni oraz sali gimnastycznej, od 6.01.2011 opieka włoskiego rezydenta i możliwość zakupu skipassów w cenach specjalnych, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI. Cena nie obejmuje: obowiązkowego końcowego sprzątania 60 EUR/apartament BILO (aneks kuchenny musi zostać posprzątany przez klientów - w innym wypadku zostanie pobrana opłata 30 EUR), wymiany pościeli i ręczników (możliwość wymiany w cenie 11 EUR/os/zmianę) , wyżywienia HB (możliwość wykupienia w cenie 110 EUR/os/tydzień), korzystania z sauny, solarium UVA, pokoju gier, bilarda, mini clubu, skibusa, garażu (opcjonalnie - 6 EUR/auto/dzień). Kaucja zwrotna: 100 EUR

8 dni cena od: 595 PLN

Various Apartaments Canazei
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
Cena zawiera: wypożyczenie apartamentu na tydzień, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie wody, gazu, prądu, ogrzewanie oraz korzystanie z narciarni. Cena nie zawiera: kaucja za apartament 150 EUR, końcowego sprzątania apartamentu (obowiązkowe) MONO 40 EUR, BILO 45 EUR, TRILO 50 EUR, QUADRI 65 EUR. Pościel i ręczniki 15 EUR, łóżeczko dla dziecka 40 EUR za tydzień. Inne usługi, których nie wyszczególniono.

8 dni cena od: 738 PLN

Apartamenty w Penia di Canazei pokoje Bilo i Trilo
Włochy Val Di Fassa Penia Di Canazei
Cena obejmuje: Zakwaterowanie w obiekcie, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie prądu, gazu, wody. Cena nie obejmuje: Końcowego sprzątania apartamentów:40 EUR/ MONO, BILO 45 EUR, TRILO 50 EUR, łóżeczko dla dziecka 40 EUR/ za tydzień, kaucja za apartament 150 EUR oraz inne usługi które nie zostay wyszczególnione.

8 dni cena od: 576 PLN

Różne apartamenty Alba di Canazei
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena obejmuje: Zakwaterowanie w obiekcie, 7 noclegów, ubezpieczenie NWKL lub NWKLSKI, zużycie gazu, wody oraz ogrzewania. Cena nie obejmuje: Końcowego sprzątania, 40 EUR/ MONO, 45 EUR/ BILO, 50 EUR/ TRILO. 65 EUR/ Quadri (płatne na miejscu), zmiana pościeli 15 EUR/ za zmianę, kołyska dla dzieci 40 EUR/ tydzień, garaż 6/7 EUR za dzień, zwrotna przy wyjeździe kaucja za apartament 15O EUR oraz inne usługi które nie zostały wyszczególnione.

8 dni cena od: PLN

Apartaments Yeti ***
Włochy Val Di Fassa Mazzin
W cenie: zakwaterowanie, zużycie wody, gazu, prądu, ogrzewania, podatki. Cena nie zawiera: końcowego sprzątania - 40 Euro/Mono (sprzątanie kuchni 25 Euro jeśli goście nie sprzątają sami), pościeli - 10,5 Euro/osoba, garaż - 6 Euro/auto/noc, kaucja zwrotna - 100 Euro.

8 dni cena od: 359 PLN

Castelir***
Włochy Val Di Fassa Panchia

8 dni cena od: 1768 PLN

Ruggero Hotel
Włochy Val Di Fassa Campitello Di Fassa
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, wyżywienie HB, WIFI, parking, ubezpieczenie KL, NW, SKI, turystyczny fundusz gwarancyjny. Obowiązkowo płatne na miejscu: Opłata klimatyczna

8 dni cena od: 1465 PLN

Europa Hotel
Włochy Val Di Fassa Pozza Di Fassa
Zawarte w cenie: Zakwaterowanie, wyżywienie HB, WIFI, parking, narciarnia, korzystanie z Wellness, ubezpieczenie KL, NW, SKi, turystyczny fudusz gwarancyjny. Obowiązkowo płatne na miejscu: Opłata klimatyczna

8 dni cena od: 1925 PLN

Apartament Gabriell
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, energię, ogrzewanie, gaz, końcowe sprzątanie. Cena nie zawiera: pościeli oraz ręczników.

8 dni cena od: PLN

Gabrielli Linda - apartamenty
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie, energię ogrzewanie, gas, końcowe sprzątanie, ubezpieczenie NWKL Cena nie zawiera: pościeli oraz ręczników, ubezpieczenia NWKLSKI

8 dni cena od: 682 PLN

Roacia - Alba Condomino
Włochy Val Di Fassa Alba Di Canazei
Cena zawiera: zakwaterowanie wg. opcji, ubezpieczenie NWKL

8 dni cena od: 604 PLN

Włochy Val di Fassa - Włochy - Val di Fassa - Moena Autokarem
Włochy Val Di Fassa Moena
Cena zawiera: transport autokarem Lux, wyżywienie HB, 7 noclegów w hotelu, ubezpieczenie KL,NW, bagaż, Cana nie zawiera: napojów do kolacji, ubezpieczenia SKI

10 dni cena od: 2092 PLN

Alla Rosa
Włochy Val Di Fassa Canazei

8 dni cena od: PLN

Fax Fanton Apartamenty
Włochy Val Di Fassa Pozza Di Fassa

8 dni cena od: 408 PLN

Albergo Miralago
Włochy Val Di Fassa Soraga

8 dni cena od: 211 PLN

Adler**** Włochy - Alta Valtellina Freeski Moena
Włochy Val Di Fassa Moena

8 dni cena od: 211 PLN

Eden** Garni Włochy - narty we Włoszech - Canazei
Włochy Val Di Fassa Canazei

8 dni cena od: 1356 PLN

Apartamenty Al Sole hotel
Włochy Val Di Fassa Canazei
Cena zawiera: bez wyzywienia


HOTEL GROHMANN hotel***
Włochy Val Di Fassa Campitello
Cena zawiera: sniadania+obiadokolacje


Adler Family & Wellness Clubresidence hotel****
Włochy Val Di Fassa Moena
Cena zawiera: bez wyzywienia


Konsultanci
Darek:
tel. 509 878 000 5316264
Biuro:
tel. 660 004 937 

ZADZWOŃ

834111210 Biała Podlaska
857338830 Białystok
334762490 Bielsko-Biała
525225330 Bydgoszcz
825921090 Chełm
236804090 Ciechanów
343339790 Częstochowa
556294330 Elbląg
583500690 Gdańsk
957117630 Gorzów Wlkp.
756171099 Jelenia Góra
625842090 Kalisz
324610190 Katowice
412309590 Kielce
632281090 Konin
947213890 Koszalin
123121790 Kraków
134971240 Krosno
767591090 Legnica
656193830 Leszno
814667830 Lublin
862251060 Łomża
422050290 Łódź
184791090 Nowy Sącz
897228960 Olsztyn
775453930 Opole
296931090 Ostrołęka
673571090 Piła
446181230 Piotrków Tryb.
243862390 Płock
616663790 Poznań
167363690 Przemyśl
486855990 Radom
172509480 Rzeszów
257408930 Siedlce
436557590 Sieradz
468113190 Skierniewice
597228590 Słupsk
876181090 Suwałki
913509930 Szczecin
158166160 Tarnobrzeg
146351050 Tarnów
566814530 Toruń
746351090 Wałbrzych
223986045 Warszawa
544219190 Włocławek
717187390 Wrocław
846351090 Zamość
684228130 Zielona Góra
 
Popularne kierunki
Pogoda
Austria - od 5ºC do -ºC
Egipt - od 18ºC do -ºC
Polska - od 4ºC do -ºC
Grecja - od 6ºC do -ºC
Tunezja - od 14ºC do -ºC
Francja - od 5ºC do -ºC
Australia - od 14ºC do 29ºC
Chorwacja - od 8ºC do -ºC
Bułgaria - od 9ºC do -ºC
Cypr - od 12ºC do -ºC
Kursy walut
1 EUR = 4.2104 PLN
1 USD = 3.4162 PLN
1 CHF = 3.6458 PLN
1 CZK = 0.1661 PLN
1 HUF = 0.013486 PLN
1 DKK = 0.5654 PLN